Lauantai 21 päivä Syyskuuta 2019 - Viikko 38

Etusivu Tractor Pulling FTPA Uutiset Kalenteri Säännöt Media Linkit

 
 

KILPAILUKALENTERI - 06.09.2003 - Alahärmä, Suomi Tulokset


« Takaisin

 
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 0Nation Driver 1. pull 2. pull Pull Off
 
TWD 2600
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Jan Luijendijk Sledge Hammer NL FP 77,86
Sija 3Mattias Nilsson Team XL S 79,94 81,74
 
Modified 950
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Jürgen Waibel Mr. Rabbit D 98,72 FP 97,67
Sija 3Pär Håkansson Crazy Witch S FP 97,34
Sija 4Mark Pacey The Dealer GB FP 93,90
Sija 5Soren Laursen Enterprise DK FP 91,62
Sija 6Robert Armistead Little Dan GB FP 88,29
Sija 7Eugen Schwarz Ghost Buster I D FP 85,94
Sija 8Ib Olsen Fighting Falcon DK FP 75,60
Sija 9René de Bruijn Gompie NL FP 3,62
Sija 10Helmut Schwarz Ghost Buster III D FP
Sija 11Maj Helene Rodal Dino Killer N - 96,92
Sija 12Thomas Bergmayer Hot Iron A 96,86 50,37
Sija 13Emil Roth Nasty Toy S 95,46 95,41
Sija 14Jesper Christensen TOO FAST Miltek Racing DK 81,02 68,60
Sija 15Martti Isomäki Diesel FIN 57,97 65,50
Sija 16Andreas Reinholt Blue Magic D 32,45
Sija 17Jukka Hietanen Mad Moose FIN 1,44
 
Super Stock 3500
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Niels Damgaard Blue Power DK FP 89,34
Sija 3Leonard Griffoen Magkal Bits \\\'n Pieces NL FP 73,11
Sija 4Corinna van der Waal Heart of the Eagle NL FP dq
Sija 5Margret Kaiser Second Chance D dq FP dq
Sija 6Theo Broewhuis Zapo NL 97,09 97,13
Sija 7Thomas Mathmann Dschinni D 89,20 85,42
Sija 8Reinhard Stefansson Silvia S 86,18 86,25
 
Modified 3500
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Henk Koopman Bandit NL FP 102,78
Sija 3Fredrik Andersson Cougar S FP 101,05
Sija 4Dirk Wessel Green Monster D FP 98,12
Sija 5Bert Wutack Baby Duck B 88,91 FP 92,26
Sija 6Günther Bals Isotov II D 94,68 98,61
Sija 7Poul Ager Jensen Black Power DK 98,30
Sija 8Heinz Josef Hörstkamp Green Fighter D 97,01 97,12
Sija 9Brian Armistead Desperate Dan GB test pull -
Sija 1Poul Ager Jensen Black Power DK FP FP
Sija 2Gert Bals Isotov II D FP 89,79
Sija 3Ashley Middleton Black Gold GB FP 85,96
Sija 4Leon Korsten Little Giant NL FP 76,83
Sija 5Tobias Hörstkamp Green Monster D FP 71,39
Sija 6Soren Jacobsen Voldsom Volvo DK FP 64,26
Sija 7Trond Nedre Bo Museums Power N 52,84 FP 52,05
Sija 8Mattias Andersson No Sweat S 30,19 72,81
Sija 9Jan Sandberg Madame DK 0,10 0,34
 
Pro Stock 3500
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Pekka Herlevi Sigma Power FIN FP 93,21
Sija 3Johanna Herlevi Doris FIN FP 91,56
Sija 4Mark Martens Rocky NL FP 90,71
Sija 5Mike Simmons Ice Bear GB FP 85,1
Sija 6Niels Damgaard Blue Bambino DK FP 85,02
Sija 7Mickal Galsgaard John Deere DK FP 80,24
Sija 8Jan Burggraaf New Generation NL 99,01 FP 75,74
Sija 9Jukka Vähätalo Ursula FIN 89,13 98,83
Sija 10Martin Nicholson Rough Justice GB 92,97
Sija 11Jacob Jensen Bukke Bruse DK 90,75
Sija 12Marcus Kaiser Best Solution D 89,72
Sija 13Christer Örn The Eagle FIN 88,81
Sija 14Mark Edington Trial \\\'n Error GB 87,92
Sija 15Pertti Hämäläinen Bison FIN 17,22 1,69
Sija 16Tapio Kangas Red Cat FIN 5,17
 
Modified 4500
Sija:Traktori:Kuljettaja:Kotipaikka:1. Veto:2. Veto:Pull Off:Pisteet:
Sija 2Wim Dingerink Jr Inter-Techno Lambada NL FP 109,92
Sija 3Heinz Josef Hörstkamp Green Fighter D FP 102,98
Sija 4Martin Ortkrass Iwan D FP 102,05
Sija 5Paul Heistermann Kiepenkerl D FP 98,55
Sija 6Brian Armistead Desperate Dan GB FP 89,85
Sija 7Fredrik Andersson Cougar S FP 86,05
Sija 8Dan Dekker Green Spirit IV NL FP dq
Sija 9Vesa Räisänen Chariot of Fire FIN 87,67 92,66
Sija 10Rauno Anteroinen Fine Line FIN 74,80 76,30